Vinylové podlahy PARADOR

PARADOR

Mezi největší přednosti této podlahoviny patří extrémně vysoká životnost, komfort a stylový design. Tyto vinylové podlahy jsou oblíbené díky svým vlastnostem, jednoduché péči a odolnosti. Tato krytina uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

Kolekce vinylových podlah PARADOR je vhodná do koupelen, kuchyní ale i jiných obytných prostor. Tyto podlahy disponují speciální povrchovou úpravou, která je vhodná též pro alergiky. Vinylové podlahy PARADOR Vám garantují spolehlivost a spokojenost.

Výrobce podlahových krytin PARADOR vstupuje na trh s novou kolekcí vinylových plovoucích podlah. Kvalitní elastické podlahy mohou být dokonalou volbou pro zákazníky s vysokým měřítkem kvality a pochopení pro osobité ztvárnění místa k bydlení či práci.

Vinylové podlahoviny PARADOR Classic 2050, Basic 4.3, Basic Plus 30 a Classic 2030 mají extrémně vysokou životnost, vyznačují se pohodlím a stylovým vzhledem. Kvůli těmto vynikajícím znakům, lehké péči a údržbě, trvanlivosti a odolnosti jsou vinylové plovoucí podlahoviny PARADOR jednoznačnou volbou pro vaši novou podlahovou krytinu.

Kolekce vinylů PARADOR vám vytouženou podlahu promění ve skutečnost. Vinylové podlahy PARADOR v plovoucím systému se zámkovým spojem jsou k dispozici ve dvou variantách:

Vinyl na HDF desce, kde úplná tloušťka je 9,4 – 9,6 mm a takzvaný čistý vinyl, kde je tloušťka podlahy PARADOR jen 4,3, respektive 5 mm. Čistá vinylová podlaha se hodí především do místností se zvýšenou vlhkostí jako jsou koupelny a kuchyně.

Prohlédněte si dekory…

Nová produktová řada vinylových podlah Gerflor DesignArt.

Plovoucí podlahy s technologií Corktech z korkového kompozitu.

Výrobce podlah wineo nabízí prvotřídní vinylové podlahy.

Podlahové krytiny, ve kterých se projevují unikátní vlastnosti korku.

České vinylové podlahoviny Thermofix od firmy Fatra.