Vinylové podlahy Wicanders VinylComfort

Wicanders Vinylcomfort

Kolekce Vinylcomfort nabízí řešení pro zákazníky, kteří jsou závislí na konstrukční výšce a není pro ně vhodná standartní vinylová podlaha. Standardní vinylová podlaha má tloušťku 2 nebo 2,5 mm. Podlaha z kolekce Vinylcomfort má toušťku 10,5 mm a nelepí se.

Podlahy VinylComfort se dodávají v plovoucím systému v dekorech různých dřevin i v imitací mramorové dlažby.

Kolekce vinylových podlah Vinylcomfort je novým výrobkem z řady podlah Wicanders. Jedná se o korkovou plovoucí podlahu, kde vrchní nášlapnou vrstvu tvoří vinylový povrch o tloušťce 1,8 mm.

Vinylové podlahy VinylComfort jsou skvělými podlahovými krytinami, ve kterých se projevují unikátní vlastnosti korku. Ve shodě s nejnovějšími trendy v podlahovinách je VinylComfort nová koncepce plovoucích podlah Luxury Vinyl Tile (LVT) s výborným ztvárněním textur dřeva, kamene a nejmodernějších materiálů.

Vinylová podlaha VinylComfort je vyjímečně odolná ke každodennímu používání a opotřebení. Je vhodná pro pro použití jak doma, tak v kancelářích, nebo obchodech. Dvojitá korková vrstva lamely skýtá redukci hluku, nárazu i tepelnou izolaci. Poskytuje bezkonkurenční luxus, komfort a harmonické prostředí. Velmi rychlá montáž a snadná péče o tyto podlahy je samozřejmostí. Tyto vinylové podlahy se vyrábí s těsněním okrajů po obvodu pro zvýšenou ochranu proti vlhkosti.

Kolekce podlahovin Vinylcomfort se vyrábí v provedení plovoucí podlahy, s kvalitním zámkovým systémem o rozměrech 905x295x10,5(dekory mramor) a 1220x185x10,5 (dekory dřevo).

Vinylová podlaha Vinylcomfort je moderní výrobek přívětivý k životnímu prostředí. Vyhovuje náročným podmínkám na moderní bydlení a je vhodná do bytových prostorů s vysokou zátěží (23) nebo do komerčních prostorů se střední zátěží (32).

Prohlédnout dekory…

Extrémně vysoká životnost, komfort a stylový design.

Plovoucí podlahy s technologií Corktech z korkového kompozitu.

Nová produktová řada vinylových podlah Gerflor DesignArt.

Výrobce podlah wineo nabízí prvotřídní vinylové podlahy.

České vinylové podlahoviny Thermofix od firmy Fatra.