Vinylové podlahy Amorium PREMIER

Vinylové podlahy Amorium PREMIER 1

Vinylové podlahy Amorium PREMIER nabízí řešení pro zákazníky, kteří jsou závislí na konstrukční výšce a není pro ně vhodná standartní vinylová podlaha. Vzhledem k tloušťce 6 mm jde o optimální ztvárněním textur dřeva, kamene a nejmodernějších materiálů. 

Kolekce Merit SPC se skládají ze směsi polymeru a vápence a její součástí je i integrovaná korková podložka. Mezi vhodné prostory pro pokládku se řadí i místnosti, kde častěji dochází ke kontaktu vody s podlahou jako koupelny nebo kuchyně.

Prohledněte si katalog Merit Plus

Kolekce Merit HDF se skládají zejména z masivní vinylové vrstvy na nosné HDF desce s velmi populárním zámkem Corkloc. Jako Merit SPC obsahuje i HDF integrovanou korkovou podložku, která podlaze přináší zámkem Corkloc. Jako Merit SPC obsahuje i HDF integrovanou korkovou podložku, která podlaze přináší pozitivní vlastnosti. Jsou vhodné pro pokládku ve vnitřních domácích i komerčních prostorech mimo sauny a pozitivní vlastnosti. Jsou vhodné pro pokládku ve vnitřních domácích i komerčních prostorech mimo sauny a vlhké místnosti.vlhké místnosti. Podlahy Merit SPC lze instalovat na většinu existujících pevných povrchů, jako keramické dlaždice, které jsou dostatečně připevněné k podkladu, kompletně rovné a bez volných částí.