Vinylové podlahy wineo DesignLine

Wineo

Pokud sníte o exotické nebo luxusní podlaze máme pro Vás variantu, která Vás nepříjde na takové peníze, jedná se o vinylovou podlahu řady wineo DESIGNline. Tato podlaha skvěle imituje dřevěnou podlahu, kámen i dlažbu. Výhodou této podlahy na rozdíl od dřevěné podlahy je, že je odolnější a je vhodná též do komerčních prostor. Tato podlaha se dodává v několika formátech a z různými povrchy.

 

Podlahy wineo se hodí do bytových, ale i komerčních prostorů. V nabídce máme též novou kolekci DESIGNline 800 tile, která vám umožní, aby vaše podlaha vypadala třeba jako šachovnice. Tato kolekce je dostupná pouze v lepené variantě ve 3 kombinovatelných formátech L, XL, XXL.

Výrobce podlah Wineo nabízí prvotřídní vinylové podlahy wineo DesignLine se zámkovým spojem a další produktové řady vinylových podlahových krytin DesignLine s dekory napodobujícími nejenom dřevěné podlahy, ale také kámen, dlažbu nebo mramor.

 

Všech 8 řad kolekce wineo DesignLine poskytuje velice odolné a trvanlivé povrchy typické dobrou ohebností, přizpůsobivostí, poddajností a pevností.

 

Tloušťka vinylových podlah wineo DESIGNline se pohybuje od 2 do 9 mm, což prezentuje přínos nejenom pro skladování a manipulaci s materiálem, ale také při pokládce podlahy v interiérech s omezenou konstrukční výškou. Nášlapná vrstva vinylových podlah DesignLine má tloušťku až 0,55 mm.

Prohlédněte si dekory…

Extrémně vysoká životnost, komfort a stylový design.

Plovoucí podlahy s technologií Corktech z korkového kompozitu.

Nová produktová řada vinylových podlah Gerflor DesignArt.

Podlahové krytiny, ve kterých se projevují unikátní vlastnosti korku.

České vinylové podlahoviny Thermofix od firmy Fatra.