Vinylové podlahy Fatra Thermofix

Fatra Thermofix

V dnešním období se na trhu s podlahovými krytinami stávají předmětem velké pozornosti vinylové podlahoviny či jinak vinylové dílce.

Kolekce Thermofix je dílem české firmy Fatra. Jedná se o vinylové specifické dílce. Tyto vinylové podlahy mají své využití jak v komerčních prostorech jako jsou kanceláře, úřady, restaurace, tak i v domácnostech.

 

Tyto podlahy jsou velmi odolné vůči opotřebení, skvěle například odolávají tzv. vlivům kolečkové židle. Dají se též využít v místnostech s podlahovým topením. Vhodné jsou rovněž do koupelen, protože jsou odolné vůči vlhku.

Tyto podlahy mají velmi nízkou úroveň hluku. Vyrábějí se v mnoha dezénech, které se navíc dají skvěle kombinovat.

V zahraničí jsou známé také pod názvem Luxury vinyl tiles – LVT – v překladu luxusní vinylové dílce a zažívají skutečný rozkvět. České vinylové podlahoviny Thermofix od firmy Fatra zaslouženě spadají do této skupiny.

 

Pod označením Thermofix jsou produkovány tyto vinylové podlahy už od roku 2003.

Fatra, a.s. se odvážně zařadila svým novým přístupem k podlahovému designu u vinylových podlah Thermofix mezi světové výrobce těchto podlahovin. Náleží k prvním producentům podlahovin v podobě LVT, tedy vinylových dílců, na světě.

 

Zájemci si mohou zvolit z 40 variant dekorů dřeva a 12 variant dekorů kamene.

Sortiment vinylových podlah Thermofix se skládá z kolekcí Wood imitující dřevo a Stone, Textile, kolekce věrně imitující kámen.

Luxusní design, mimořádné vlastnosti a příznivé ceny vinylových podlah Thermofix přitahují stále více zákazníků z řad soukromé, ale i komerční sféry.

Prohlédněte si dekory…

Extrémně vysoká životnost, komfort a stylový design.

Nová produktová řada vinylových podlah Gerflor DesignArt.

Plovoucí podlahy s technologií Corktech z korkového kompozitu.

Podlahové krytiny, ve kterých se projevují unikátní vlastnosti korku.

Výrobce podlah wineo nabízí prvotřídní vinylové podlahy.