Vinylové podlahy Gerflor DesignArt

Gerflor DesignArt

Tato kolekce pochází přímo z Belgie. V této zemi byla poprvé uvedena do provozu nejmodernější linka na výrobu vinylových podlah – to vše se stalo v roce 2012. Při této komplikované výrobě se používá takzvaný HD tisk prostřednictvím kterého se docílí dokonalého vykreslení všech dekorů podlahy.

 

Největší výhodou této podlahy je, že si sami můžete zvolit jakým způsobem ji položíte. Máte na výběr celoplošné lepení nebo můžete zvolit plovoucí sytém na tzv. click.

 

Nová produktová řada vinylových podlahovin Gerflor DesignArt se dělí na kolekce HomeTrafficHome Click a Traffic Click.

Výrobce se při výrobě orientoval na vynikající napodobení olejovaných strukturálních povrchů dřevěných podlah, dlažby a kamene a především použil do vinylové podlahy vláknitou vložku, která zajišťuje rovnoměrnou objemovou stálost a hodí se tak na podlahové topení a do interiérů s prudkými výkyvy teplot.

Vinylové podlahy DesignArt jsou produkovány ve dvou variantách, lamely určené na celoplošné lepení na rovný a hladký povrch a podlahové dílce s Click systémem, které lze instalovat jako plovoucí podlahy na nivelační stěrku, anhydrit nebo leštěný beton.

Obě tyto varianty jsou vyráběné dle třídy zátěže, do bytových interiérů řada DesignArt Home s třídou zatížení 23/31 a do komerčních intenzivně zatěžovaných interiérů řada DesignArt Traffic s třídou zátěže 33/42.

Prohlédněte si dekory…

Extrémně vysoká životnost, komfort a stylový design.

Plovoucí podlahy s technologií Corktech z korkového kompozitu.

Výrobce podlah wineo nabízí prvotřídní vinylové podlahy.

Podlahové krytiny, ve kterých se projevují unikátní vlastnosti korku.

České vinylové podlahoviny Thermofix od firmy Fatra.